The Magento 2

Ця платформа використовується в 20% комерційних сайтів в світі, а це величезна цифра! Сучасний динамічний ринок інтернет торгівлі вимагає постійного розвитку, технічної гнучкості і простоти налаштування, всього цього в повній мірі відповідає Magento 2.

0

Особливості платформи

 

Цей інструмент не можна назвати простим в освоєнні, якщо ви не досвідчений розробник, тому до платформи найчастіше приходять великі компанії, що створюють потужні проекти світового рівня. Список можливостей неймовірно широкий, це мобільна комерція, автоматизація управлінням замовленнями, каталогами та продуктами, рішення по клієнтському сервісу, маркетингу та багато іншого. Незважаючи на такий широкий діапазон дій, розробники вважають інтерфейс логічним і дружнім, він розбитий на різні навігаційні меню.

Маркетинг

Має власний функціонал сучасних маркетингових інструментів, завдяки чому їх не потрібно шукати на стороні. Ви можете налаштувати розсилку по електронній пошті, проводити рекламні акції, створювати багаторівневе ціноутворення і багато іншого. Також можливе створення програм лояльності, індивідуальних засобів залучення клієнтів.

Платежі 

Платформа також дружня для сучасних платіжних систем, таких як PayPal, LiqPay та інших. Ви можете налаштувати не тільки контроль надходження платежів в один клік, але і доставку товарів, відображення податків, кошик і безліч інших функцій. Основні інструменти з цього розділу доступні в базовій версії.

Захист даних

У плані захисту вашого інтернет бізнесу це кращий вибір, система дуже надійна і стійка. Бренд має повноцінний центр безпеки, який працює оперативно, головне постійно оновлюватися і встановлювати останні патчі. Також важлива і профілактика негативних моментів, така як додавання SSL-сертифіката або двоетапний процес аутентифікації, створення резервних копій і т.д.

Підсумок

Якщо казати в двох словах про Magento 2 — це круто і дорогого. Найпотужніший і складний інструмент для створення і контролю інтернет — торгівлі увібрав в себе нескінченну кількість функцій, їх тонкої налагодження та застосування, і точно зможе задовольнити найвибагливіших замовників. Але робота з платформою вимагає фахівців, глибоких знань і досвіду, так що навряд чи вона підійде для малого і початківця бізнесу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *