Кожен бажає бути в ТОП

Зараз з’явилося багато компаній і фрілансерів надающих послуги SEO просування, є звичайно і професіонали, але в своїй масі ці люди мають досить поверхневе розуміння роботи пошукових систем. Цей висновок у нас з’явився після тривалого спілкування з так званими «оптимізаторами».

Не секрет що у нас є кілька власних успішних інтернет-магазинів, то нам в тиждень приходить по 1-3 пропозиції просунути сайт в топ видачу, і надходить мінімум 1 «холодний» дзвінок з такою ж пропозицією.

Тактика у цих «оптимізаторів» наступна:

1) Вони відразу говорять що магазин потребує оптимізації, надсилають стандартний звіт що потрібно зробити і намагаються затягнути до себе в офіс, щоб на своїй території вже подивитися на скільки грошей з вас можна взяти, а також максимально перевантажити інформацією.

2) Кажуть розумні слова, показують успішні кейси, розказують що вони когось там просунули і тепер він мільйонер.

3) Намагаються отримати телефон директора, і вже в телефонній розмові мало не гарантують вивід в топ Гугла, ну і звичайно запрошують до себе в офіс.

Після початку спілкування, декількох грамотних питань з приводу методів оптимізації, прохання надати зразок контенту, подальше спілкування припиняється, нікому не потрібен розумний клієнт, він грошей просто так не дасть. Всі фахівці з якими ми спілкувалися, мали вкрай низьку кваліфікацію, зазвичай вони пропонували просування покупними линками та статтями, що вже фактично не актуально.

від професійної оптимізації отримуєте:

— Зростання трафіку і замовлень.

— Швидке завантаження сайту.

— Виправлення технічних помилок.

— Підвищення зручності сайту.

— Розвиток бізнесу.

Ціна формується в залежності від складності завдання.

Оплата після повної здачі проекту, передоплата лише 10%!

Замовте безкоштовну консультацію!

    SEO - це до нас!

    Ваш бізнес перейде на новий рівень!