Вранці стільці — вдень гроші. 

В основі будь — якого співробітництва лежить довіра, тому ми чекаємо розрахунку лише після тестування нашої роботи. Забудьте про “кота в мішку”, тепер, ви платите за реальний і працюючий проект.

Не просто розробники. 

Наш колектив відійшов від “стандартного підходу”, адже має власні різноманітні сайти. Звертаючись до New Web ви отримаєте індивідуальний план, що засновано на специфіці вашего бизнесу і побажань.

Сервіс з людським обличчям.

Жоден наш співробітник не буде сипати вузькоспеціальними термінами, створюючи видимість важкої и дорогої роботи. Ми раді пояснити все цікаві моменти простою мовою, обґрунтувати їх і втілити в життя. 

Завжди на зв’язку

New Web дорожить кожним клієнтом, тому ми ніколи не відмовимося від підтримки після завершення проекту. Вы можете розраховувати на наш професіоналізм і вирішення будь-яких задач.   

Професіоналізм и згуртованість команди New Web, виходить з особистого і не завжди приємного досвіду, що привів нас з онлайн торгівлі  в світ веб-разробки.

Історія “митарств” починається з інтернет-майданчиків, розробка яких велася відомими, але вкрай некомпетентними компаніями, співробітники яких вели себе некрасиво, а подекуди просто по-хамськи. 

  1. Пропорційно отриманню оплати падала цікавість розробників до  нашої справи.
  2. “Казенне” відношення, при якому нам продали погано зроблений “кістяк сайту”, а будь-які, навіть елементарні доробки сплачувалися окремо і велись дуже довго.
  3. Майже повна відсутність зв’язку і підтримки. Одного дня у нас “ліг” інтернет-магазин, і ми не могли зідзвонитись з розробником більше доби, хоча це не був святковий чи вихідний день. 
  4. Горе розробники не входили в наші проблеми и вимагали самостійно створювати технічне завдання, хоча на той момент потрібних знань у нас не було. Це все одно, якби будівельник робив план лікування хворих. 
  5. І кінець-кінцем, повна відсутність тестування. Розробники не “обтяжували” себе “доведенням” роботи і виправленням помилок. Після претензій на їх адресу, говорили, що “у нас все працювало”, а потім просто ігнорували.

Керуючись принципом: хочеш гарно — зроби сам, ми зробили ряд комерційно успішних проектів, що приносять реальний прибуток нам і нашим колегам. Отримали безцінний досвід розробки, створили команду професіоналів, орієнтованих на результат. Довірившись New Web, ви знайдете партнерів “на вашому боці барикад”. 

Знайомтесь з нашою командою

Ми любимо те, що робимо, і робимо це з пристрастю

dirNW

Віктор

Director
alseNW

Альона

CEO
NickNW

Микола

Developer
antonNW

Антон

Designer

Наші клієнти